Webinář: Měření tvaru a drsnosti jediným systémem

Rádi bychom Vás pozvali do sídla našeho partnera, společnosti Bruker Alicona v Grazu, a ukázali Vám, jak jsou 3D optické měřící systémy používány v praxi.

Termín webináře: 25.6.2020 a na výběr jsou časy od 10 nebo 14 hod.

ZÁZNAM WEBINÁŘE

Ve webináři se dozvíte více o využití 3D optického měření ve vybraných odvětvích.

Lékařská technologie: Zákazník z oboru lékařské techniky používá optické zařízení µCMM nejen pro měření kolenních implantátů s vysokým leskem, ale také pro laterální sondáž vertikálních povrchů (Vertical Focus Probing)

Průmysl řezných nástrojů: IMCO, výrobce vysoce výkonných řezných nástrojů, používá zařízení Bruker Alicona EdgeMaster k měření přesnosti tvaru a obrysu, úhlu sklonu,chippingu a drsnosti. Obzvláště snadná manipulace se systémem je pro IMCO obrovskou výhodou.

Letecký průmysl a kosmonautika: MTU Aero Engines má v provozu již tři systémy Cobot pro měření břitů. Pro MTU je kritériem moderního zajištění kvality automatické měření a vyhodnocování poloměru, zkosení a hrany komponentů turbínového motoru.

A půjdeme se do hloubky - jak a proč se na oddělení zubního lékařství používá optický měřicí systém InfiniteFocus Vám v odborném rozhovoru prozradí Dr. Martin Koller z Lékařské univerzity ve Štýrském Hradci.

Alicona-2020-Jun-25.jpg
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace