Workshop v RTI v Plzni

24.3.2020, 9:00 - 15:00 hod; RTI, Fakulta strojní, ZČU v Plzni

Tešíme se na Vás v Regionálním technologickém institutu v Plzni, kam si můžete přinést vlastní vzorek, který na místě otestujeme.

Každý, jehož výrobní linku opouští nějaký výrobek, řeší mimo jiné i kvalitu jeho povrchu. Pokud pomineme estetická hlediska, pro mnohé výrobky jsou parametry povrchového opracování pro bezchybné fungování nezbytné. Testování a měření už ve výrobě tak může díky průběžné detekci ochylek a okamžité modifikaci procesních parametrů eliminovat povrchové vady a zabezpečit produkci ideálního výrobku. Kromě nemalých úspor materiálových zdrojů během výroby tak získáte i výrobek s prokazatelně lepšími vlastnostmi, větší výkonností, delší životností a maximální spolehlivostí.

Během workshopu v Regionálním technologickém institutu v Plzni Vám budou k dispozici naši technici a obchodní tým, včetně regionálního manažera mateřské rakouské společnosti Bruker Alicona. Přímo na Vašem výrobku si otestujete, co Vám mohou měřící zařízení Bruker Alicona nabídnout.

Kapacita workshopu je omezená, v případě Vašeho zájmu nás prosím co nejdříve kontaktujte.

Plzen-odlozeno.png
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace