Newsletter č.9
  Akční nabídka gravírovacích strojů Magic  
 

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás speciální akci na gravírovací stroje Magic!*

Magic-7

Nejlevnější CNC fréza na gravírování a řezání rovných i válcových ploch.

Fréza Magic-7 je kombinovaný přístroj díky, kterému můžete jak gravírovat, tak i řezat. Gravírování lze provádět na prsteny (vnější i vnitřní stranu) a nebo na ploché předměty (např. destičky). S tímto strojem lze gravírovat rotační frézou (až 18 tis. ot/min) nebo diamantovým hrotem do nejrůznějších materiálů např. do zlata, stříbra, hliníku, mosazi, dřeva či akrylu. Za zmínku stojí i přesnost os XY=0,005 mm a osy Z=0,00125 mm. Přístroj disponuje senzorem pro automatické měření délky nástroje a laserovým ukazovátkem pro přesné umístění rytiny. Software a český manuál je samozřejmě součástí stroje. V okamžiku nákupu stroje nabízíme základní zaškolení ke stroji a dodávanému softwaru v našem obchodě.

Magic-R

Magic R gravíruje vnitřní a vnější stranu prstenů diamantovým hrotem. Vnitřní průměr již od 14 mm, maximální vnější průměr je 30 mm. Velice tichý rychlý a přesný stroj. Software a český manuál je samozřejmě součástí stroje. V okamžiku nákupu stroje nabízíme základní zaškolení ke stroji a dodávanému softwaru v našem obchodě.

Magic-5

Model Magic 5 je multifunkční gravírovací frézka, která během chvíle vygravíruje diamantovým hrotem jakýkoli text či ornament na plochu nebo vnitřní a vnější stranu prstenu. Software a český manuál je samozřejmě součástí stroje. V okamžiku nákupu stroje nabízíme základní zaškolení ke stroji a dodávanému softwaru v našem obchodě.

*Akční ceny platí do 16.5.2014 včetně.

 
2013 © Všechna práva vyhrazena advantage-fl.cz