Slevový měsíc GRS
  Akční měsíc GRS - objednávejte se slevou 5 %  
 

Vážení zákazníci,

na měsíc duben jsme pro Vás připravili 5 % slevu na veškerý sortiment špičkové gravírovací a fasovací technologie GRS.

Sleva bude uplatněna na každou objednávku, která bude přijata v našem systému od rozeslání tohoto newsletteru do 23.5.2014 včetně. Na našem eshopu jsou již nyní všechny produkty GRS zlevněné!

Ke každé této objednávce bude na vyžádání přidán i 60-ti stránkový barevný katalog GRS vybavení v českém jazyce zdarma. Pokud tento katalog ještě nevlastníte postačí do poznámky Vaší eshopové objednávky napsat text „Katalog GRS“.

Katalog GRS si můžete také zdarma stáhnout ve formátu pdf na našich stránkách ZDE, nebo si ho zdarma objednat na emailu našeho obchodu obchod@advantage-fl.cz.

Navštivte náš e-shop, kategorii “GRS nástroje pro fasování a gravírování“ a vyberte si třeba stroj pro přesné a rychlé broušení rýtek Power Hone. Díky jednoduchému a přesnému nastavení mnohokrát urychlíte proces broušení a docílíte vysoké přesnosti při opakovaném přebrušování. Upínací system lze použít pro jakákoli rýtka.

Jelikož jsme v poslení době zaznamenali z Vaší strany rostoucí zájem o školení těchto technologií, usilovně pro tento rok připravujeme kurz pro začátečníky i pokročilé v oblasti pneumatického fasování a rytí pod vedením zkušených faserů a rytců. Kurzy budou mít bohužel omezenou kapacitu účastníků, proto pokud chcete být přednostně informováni o termínech kurzů, prosím pošlete email na radek.leeb@advantage-fl.cz a do předmětu emailu napište “GRS školení - termín”.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Tým Advantage-fl.cz s.r.o.

 

Fatal error: Call to a member function getDataset() on a non-object in /var/opt/www/c24/p188/www/advantage-fl.cz/www/temp/cache/_Nette.FileTemplate/_NewsletterEmail.default-old.latte-bb25283952c99a38f2bd645723bd31ca.php on line 157
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500