Newsletter č.14
  Veletrh Hodiny a Klenoty 2014  
 


Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás srdečně pozvat na 23. ročník pražského veletrhu Hodiny a Klenoty, který se uskuteční v Průmyslovém paláci na výstavišti v pražských Holešovicích ve dnech 2. - 4. 10. 2014. Na našem stánku se budete moci podívat a vyzkoušet nejrůznější nabízené technologie. Naše pozvání opět přijal Petr Dvořák, profesionál, který se věnuje uměleckému šperku. K vidění bude jeho názorná práce na nejnovějším svařovacím stroji PUK 4.1. Dále na našem stánku budou zástupci firem Siro Lasertec a Jentner, kteří Vám rádi představí stroje pro laserové svařování, gravírování a galvanické pokovení. Svou účast přislíbil pan Hynek Tůma, profesionální rytec a fasér, který představí technologie GRS. Na veletrhu nás najdete na stánku č. PK 12.

Volné vstupenky

Pro ty z Vás, ktěří nemáte tištěnou vstupenku, máme k dispozici online vouchery, které poslouží jako volná vstupenka na veletrh. Stačí vyplnit krátký formulář a do pole kód pozvánky napište HK014ADV.

Pro získání této vstupenky klikněte ZDE a postupujte dle instrukcí na stránce.

Veletržní slevy

Po celou dobu veletrhu jsme pro Vás připravili slevu na veškerý sortiment ve výši 5 %. Tato sleva se vztahuje jak na produkty nabízené na veletrhu, tak na zboží zakoupené v kamenném obchodě. Na eshopu tato sleva platí již od 29. 9. V případě osobního odběru uveďte do poznámky místo vyzvednutí (obchod v Soukenické nebo náš veletržní stánek). Akce se vztahuje pouze na zboží, které držíme skladem.

Výše uvedené slevy se nevztahují na manipulační poplatky a nesčítají se s individuálními a množstevními slevami.

Stroje a technologie budete moci objednat na veletrhu se slevou 5 - 15 %.

Otevírací doba kamenného obchodu

V průběhu výstavy jsme prodloužili otevírací dobu našeho kamenného obchodu v Soukenické ulici č. 11, kde si budete moci vyzvednout či koupit zboží, které na veletrhu nebudeme mít k dispozici.

Otevírací doba:

  • čtvrtek (2.10.) : 8:00 - 16:30 (přestávka 12:00 - 13:00)
  • pátek   (3.10.) : 8:00 - 16:30 (přestávka 12:00 - 13:00)
  • sobota (4.10.) : 9:00 - 15:00

Z holešovického výstaviště se do našeho obchodu dostanete tramvají č. 24 (zastávka Dlouhá Třída), cesta Vám zabere pouhých 5 minut. 

Odkaz na mapu.


Těšíme se na Vaši návštěvu, tým Advantage-fl.cz s.r.o.

 
2013 © Všechna práva vyhrazena advantage-fl.cz