Dokonalé povrchové opracování

Během výroby chirurgických vrtáků z nerezové oceli běžně vznikají otřepy. Ruční odstraňování otřepů je nejen časově náročné, ale generuje také mnoho vadných kusů, nemluvě o tom, že každý vrták končí trochu jinak. Je to nespolehlivý proces. Stroje řady OTEC SF jsou navrženy pro spolehlivé a opakovaně přesné zpracování. Vrtáky představují specifickou výzvu!

Pro zajištění kvalitního výkonu v péči o pacienta, je nezbytné, aby břity vrtáků nebyly příliš zaoblené. Je třeba zabránit poškození kostních buněk, hrany nástroje musí být ostré a bez otřepů, které by mohly proniknout do otevřené rány. Současně musí být povrch dostatečně hladký, aby se zabránilo ulpívání tkáně nebo krve. Povrchová úprava nástroje je tedy rozhodujícím faktorem pro snadnou obsluhu i účinné čištění a údržbu.

Italský výrobce používá k zajištění kvality svých vysoce kvalitních vrtáků pro zdravotnictví proces pulsního proudového omílání na strojích OTEC SF-1 ILS, které dosahují vynikajících výsledků za pouhých 60 sekund. Stroj dokáže automaticky pracovat až pět hodin bez nutnosti obsluhy.

Dokonale sladěné parametry obrábění a vhodného brusiva poskytují našim zákazníkům trvalé a opakovatelné výsledky. Značná síla, která se při procesu zpracování používá, a vysoká rychlost proudění zajišťují extrémně rychlou a úspornou finální úpravu obrobků. Díky automatickému vkládání je výrobní řada SF Automation ideální k začlenění do výrobní linky a zpracování velkých objemů výrobků.

Video s ukázkou pulsního omílání na stroji OTEC SF-1 najdete zde.

Dentalni-vrtacky.jpg
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace