Workshop: Jak dosáhnout zrcadlového lesku Vašich šperků?

Zveme Vás na veřejný online workshop v anglickém jazyce, ve kterém Vám špičkoví odborníci z naší partnerské společnosti OTEC Präzisionsfinish GmbH ukáží, jak co nejlépe využít možností diskových omílacích zařízení při finální povrchové úpravě různých typů šperků a bižuterie.

V pátek 15.května od 7:30 do 9:00 hod

Záznam workshopu si můžete prohlédnout zde. Heslo k otevření: Otec1996

Čeká Vás 1,5 hodinový online workshop v anglickém jazyce, ve kterém se dozvíte, jak co nejlépe využít možností diskových omílacích zařízení při finální povrchové úpravě různých typů šperků a bižuterie.

Dozvíte se, jak maximálně využít možnosti stroje, jak na volbu lešticích a brusných medií, k čemu slouží kompaund, jak nastavit procesní časy a jak postupovat pro opravdu dokonalé vyhlazení a dechberoucí lesk Vašich šperků.

Všechny ukázky i případové studie využívají průmyslová zařízení OTEC řady CF. Stejné principy a zajímavé tipy platí i pro oblíbená zařízení řady ECO - Mini i Maxi.

Nebojte se v průběhu webináře zeptat, jak vylepšit právě Váš proces leštění.

Přejeme Vám příjemnou zábavu a spoustu nových informací.

Workshop-Otec.jpg
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace