Rosteme díky inovacím

OTEC - od start-upu až po jedničku na trhu

Společnost OTEC Präzisionsfinish GmbH se hned od počátku diferencovala inovativními brusnými a leštícími systémy s certifikátem kvality „Made in Germany“. Procesy OTEC „netaháme z šuplíku“. Řešení povrchové úpravy dodáváme vždy na míru přímo podle požadavků zákazníka. Naše revoluční, vysoce přesné stroje přinášejí výsledky, kterých by jinak bylo možné dosáhnout pouze manuálním zpracováním. A stroje to dělají důsledně, neúnavně, rychleji a spolehlivěji.

Společnost byla založena v roce 1996 Helmutem Gegenheimerem a Soranem Jotou ve Straubenhardtu, nedaleko Pforzheimu v jižním německém státě Bádensko-Württembersko. Od té doby se jako specialista na povrchové úpravy rozrostla ze strojírenského startupu, který podnikal v klenotnickém a hodinářském průmyslu, na světového lídra v technologii odstraňování otřepů, odjehlení, broušení, vyhlazení a leštění. V dnešní době se mezinárodní zákazníci z různých průmyslových odvětví, jako je klenotnictví a hodinářství, zdravotnická zařízení, farmaceutický průmysl, automobilový, letecký a kosmický průmysl, elektronika, výroba nástrojů a aditivní výroba, spoléhají na naše odborné znalosti, které jsme získali v průběhu více než dvaceti let.

Zde je ke stažení příběh společnosti OTEC a jejího zakladatele generálního ředitele Helmuta Gegenheimera.

OTEC.jpg
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace