Redesign diskového omílacího stroje OTEC

Nový design diskového omílacího stroje OTEC CF Series jistě zapůsobí. Je modulární a kompaktní a díky optimalizaci zaručuje bezproblémový provoz a dlouhou životnost.

Má také úložný prostor pro zásoby média a čerpací stanici. Odtok odpadní vody byl optimalizován a stroj lze pro účely přepravy snadno a rychle rozebrat a znovu sestavit. Dalším zlepšením je nový 7,5 palcový barevný dotykový displej. Je vysoce efektivní a uživatelsky přívětivý, s rychlou, přímou tvorbou a ukládáním až 1 000 programů. Navíc má nyní optimalizovanou funkci zálohování a integrované možnosti pro vzdálenou údržbu a řízení stroje.

Disková odstředivá zařízení řady CF jsou vhodná pro všechny požadavky na rychlé zpracování všech typů soustružených, frézovaných i ražených povrchů. V nových strojích OTEC jsou zúročeny roky technických zkušeností s podporou špičkové technologie. To je důvod, proč jsou nejlepší a zaujímají na trhu vedoucí pozici. Pokud bychom měli zdůraznit pouze dvě z klíčových výhod nového diskového omílacího stroje OTEC CF, tak je to jistě spolehlivost a krátká doba zpracování.

OTEC-CF-Series.jpg
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace