DISKOVÁ ODSTŘEDIVÁ ZAŘÍZENÍ

Obrábění probíhá v otevřené otočné nádobě se dnem ve tvaru disku. Obrobky se společně s vhodným brousícím nebo lešticím médiem otočným pohybem disku v nepohyblivé nádobě přivádějí do toroidního proudění. Mezi obrobky a médiem vzniká přitom velmi intenzivní obrábění, které může být až 20krát efektivnější než například u tradičních vibračních zařízení. Jenom my ve firmě OTEC disponujeme odpovídajícím know-how pro obrábění velmi malých obrobků (< 0,4 mm), v našich nádobách s bezmezerovým systémem (systém nulové mezery). Proto jsou tato zařízení obzvláště vhodná pro odjehlování, zaoblování hran a leštění drobných obrobků.

Serie-CF.jpg

Řada CF Standard

Diskové odstředivé stroje CF s dotykovým panelem Siemens, na kterém nastavíte všechny procesní parametry. Tyto programy pro obrábění si následně můžete uložit.

Více
serie-cf-element-1-50.jpg

Řada CF Element

Řada CF Element poskytuje osvědčenou technologii diskového odstředivého stroje CF při nesrovnatelném poměru ceny a výkonu a vhodnosti k použití za mokra i za sucha.

Více
serie-ef-18-i.jpg

Řada ECO / EF

Všestranně použitelný model pro různá obrábění povrchu – použitelný od odjehlování až po leštění.

Více
serie-eco-maxi-wet.jpg

Řada ECO Maxi

Magnetické leštění, leštění za mokra a za sucha – tři druhy obrábění spojené pouze v jednom zařízení.

Více
serie-eco-mini-wet.jpg

Řada ECO Mini

Miniformát pro začišťování, broušení a leštění šperků.

Více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace