Řada CF Element

Nová konstrukční řada CF Element si Vás získá svou vysokou výkonností a jednoduchým použitím. Kvalitní ocelová konstrukce propůjčuje zařízením CF Element stabilitu a tichý chod.

  • Vynikající poměr ceny a výkonu
    Jako základ se používá procesně bezpečná a osvědčená technologie řady CF. Výrobní řada CF Element je se svou robustní procesní nádobou spolehlivá a cenově příznivá.

  • Pro použití za mokra a za sucha
    Provedení CF Element je k dispozici jak pro opracování obrobků za mokra, tak i za sucha.

  • Přehledný displej
    Doba obrábění, uplynulý čas a rychlost se zobrazí detailně na displeji.

serie-cf-element-1-50.jpg
< Beispiel-1-75-5448b953d377d.jpg >
Beispiel-1-75-5448b953d377d.jpg
Beispiel-2-78-5448b95445ba5.jpg
Drehteil-53-5448b5f61afe0.jpg

Diskové odstředivé stroje výrobní řady CF Element se používají všude tam, kde je třeba hospodárné a perfektní obrábění povrchů obrobků nejrůznějších tvarů a velikostí. Působením rozdílu odstředivých sil mezi obrobkem a leštícím či brusným médiem vzniká velmi intenzívní obrábění. To je 20krát efektivnější než například u tradičních vibračních zařízení.

Keramický mezerový systém
U tohoto systému může být rozměr mezery nastaven s přesností 0,05 mm, protože mezeru tvoří dva keramické kroužky. Tato technologie se přednostně používá při obrábění za sucha, protože umožňuje použití jemných lešticích granulátů pro nejlepší výsledky leštění.

Keramický/polyuretanový mezerový systém
Tento standardní systém společnosti OTEC je vhodný pro nejběžnější aplikace v oblasti broušení za mokra. Kombinace keramiky a polyuretanu zabraňuje vzpříčení a blokování disku v oblasti mezery a zajišťuje tak vysokou bezpečnost procesu a nízké náklady na údržbu.

Jedinečný bezmezerový omílací systém
Pro obrábění velmi drobných a jemných obrobků za mokra lze rozměr mezery mezi otáčejícím se diskem a bubnem snížit na nulu. To umožňuje použití jemnozrnných brusných prostředků, jako například křemene, a zabraňuje vzpříčení a uvíznutí obrobků v mezeře.

Testovat namísto slibovat

Ověřte si kvalitu našich technologií. Rádi Vám dokážeme výkonnost technologií OTEC a výrobní řady CF. Obdržíte rozsáhlé poradenství s konceptem obrábění vytvořeným speciálně pro Vaši konkrétní aplikaci včetně seznamu správných brusných a lešticích médií. Dále nabízíme zdarma a nezávazně zpracování vzorků s protokolem o veškerých parametrech procesu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace