Mikrojemné svařování

Lampert Werktechnik GmbH byla založena v roce 2001 a je jednou z nejznámějších světových firem vyrábějící PUK stroje – špičkové svářečky. Tato populární zařízení pracují na principu mikroplazmového impulsního svařovacího procesu, který je chráněn podle mezinárodních patentových zákonů.

Lampert vyrábí svařovací stroje PUK tak, aby splňovaly široké škály a potřeby různých aplikací v průmyslových odvětvích. Mezi základní obory, pro které jsou stroje vyvíjeny, se řadí šperkařský trh, zubní laboratoře a speciálně konfigurované svářečky pro průmyslové aplikace.

PUK – princip a výhody

Princip fungování je úžasně jednoduchý. Plyn Argon chrání svařované místo před oxidací. Elektrický oblouk (energetický tok) vzniká v bodě, kde se elektroda dotýká obráběného předmětu, ve chvíli, kdy se elektroda vertikálně vzdaluje od předmětu nahoru. Průměr svařovaného bodu se pohybuje v rozmezí od 0,3 mm do 3,0 mm. Výsledkem je pak přesný a čistý svar.

61380-1611.jpg

PUK U5

Kompaktní TIG pulsní svářečka pro jemné a ultrajemné svary bez ohledu na velikost obrobku. Konstruovaná pro dlouhou životnost a trvalý provoz.

Více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace