PUK D2

"S přístrojem PUK D2 pracuji intenzivně již rok a to v zubní laboratoři s osmi zubními techniky. Jistě si představíte množství prací z kovu, které se za pouhý měsíc vyrobí a také množství chyb, které se přitom objeví (pores, houpavý můstek, potřeba retence, opravy náhrad - přivaření opěrného trnu nebo ramene, zavaření rozříznuté korunky v ordinaci, oprava prasklého skeletu apod.)."

"Dříve jsem vozil tyto opravy na svaření laserem asi 30 km daleko, nyní si svařuji sám. Je to pohodlné a po jistém záběhu i snadné. Přístroj poskytuje značné množství variant nastavení pro různé typy sváření, pro různé kovy, sílu materiálu atd. Převážně svařuji konstrukce z CrNi a CrCo slitin, případně z oceli nebo zlata, svářel jsem už i mosaz. Všechno to jde, je to elegantní a pohotová práce bez zdržování, výsledek mohu na místě a okamžitě konzultovat se zubním technikem a pak provést případné změny, prostě pohoda. Navíc i nákup přístroje byl pohodovou situací, přístup obchodníků firmy Advantage byl naprosto skvělý a byl jsem zaučen na místě hned při instalaci v naší laboratoři. Resumé: vřele doporučuji firmu i přístroj."

Ing. Jiří Pipota

PUK D3

18108.png
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace