Optická sestava GRS

"Protože už nejsem nejmladší, léta se samozřejmě podepisují jak na zhoršení zraku, tak na bolesti v zádech. Musím proto zmínit skvělého pomocníka, který mi v tomto směru neocenitelně pomohl - mikroskop MEIJI EMZ-5 se stojanem ACROBAT."

Velkým problémem pro mě vždy bylo pracovat při chybějícím denním světle. Stačilo, aby bylo venku zataženo a musel jsem si svítit. Zrak se i přes to rychle unavil a kvalita práce tím začala trpět.
A tak jsem si před dvěma lety pořídil mikroskop MEIJI EMZ-5. V kombinaci se stojanem ACROBAT
a fluorescenčním osvětlením vzniklo dokonalé zařízení, které můj pracovní den prodloužilo na 24 hodin (teoreticky, samozřejmě). Nejenom, že vše perfektně vidím, díky skvělému osvětlení jsou také světelné podmínky stálé a hlavně nastavitelné do nejmenších detailů.

Co se týká stojanu ACROBAT, je to vskutku vynikající výrobek, který je hoden svého jména. Součástí stojanu je nenápadná čelní opěrka, která zcela změní pohodlí a zdravotní komfort při práci. Tělo
se dostává do přirozené polohy - záda se narovnají a krční páteři se uleví. Stojan je navíc masivní
a pevný a tudíž stabilní.

Stojan se také vejde na jakýkoliv stůl. U větších stolů může být umístěn vzadu, aby nepřekážel, a pracovní plocha se tím vůbec nezmenší. Přes svůj robustní vzhled je manipulace s ním velmi lehká. Jediným pohybem ruky si uvolníte celý prostor, dalším pohybem jej vrátíte do původní polohy bez jakýkoliv změn. Prostě vychytaná záležitost."

Jiří Ulrich, zlatník

Mikroskop Meiji EMZ-5

Stojan pro mikroskop Acrobat Classic

Osvětlení fluorescenční pro mikroskop Meiji

logo-prsteny-zabka-500x466.png
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace