PUK D2

"Zpracování slitin v různých úrovních, nás stále provází ve výrobním procesu. I při maximálním dodržení technologického postupu se dostáváme do situací, které jsou v určité fázi výroby běžným způsobem neřešitelné."

"Z těchto důvodů jsem hledal přístroj, který dokáže v krátkém čase a efektivním způsobem precizovat, nebo opravovat kovové konstrukce. V roce 2012 jsem koupil zařízení PUK D2 a absolvoval školení u firmy Lampert v Německu. Během krátké chvíle, jsme v naší zubní laboratoři ocenili jednoduchou obsluhu s perfektními výsledky. Situace, kdy kovová konstrukce není z různých příčin 100 %, jistě zná každý zubní technik. I frézovaná konstrukce může na sádrovém modelu vypadat úžasně, ale „překvapení“ v ordinaci je věčné. Z rozsáhlého seznamu zmiňuji nejčastější - porozity, deformace můstků, chybějící retence, okrajové uzávěry, body kontaktu, zlomené skelety a jejich retenční prvky atd. Stále objevujeme nové možnosti řešení téměř bezvýchodných situací, kdy by za normálních okolností bylo nutné vyrobit novou konstrukci nebo celou náhradu. Je třeba říct, že nevyrábíme náhrady s představou o možnosti neustálých oprav. Ale za zlomek ceny konstrukce a v minutových jednotkách, jsme i těsně před nasazením zvládli problém vyřešit. V záplavě různého laboratorního vybavení s mnohdy neadekvátní cenou vůči efektivitě, je přístroj PUK D2 pro naše pracoviště nepostradatelný. Mé doporučení k užívání přístroje, vnímejte jako možnost eliminování nemalých stresů, které nás v tomto oboru provází neustále."

Radim Strnad, 21 let praxe v oboru, zubní laboratoř Zlín

PUK D3

18108.png
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace