Komplexní služby pro naše zákazníky

Návrh projektu

01.jpg

Ať už zařizujete zlatnickou dílnu nebo potřebujete pomoci s určitým krokem v technologickém procesu, vždy jsme schopni Vám poradit a následně vybrat tu nejvhodnější variantu pro daný problém.

Prodej a dodání

02.jpg

Standardně držíme skladem více než 3000 položek, u kterých jsme schopni zajistit téměř okamžitou expedici. U komplikovanějších zařízení nabízíme i instalaci přímo u Vás.

Školení

03.jpg

Samozřejmostí k technologiím, které nabízíme, je i profesionální zaškolení zákazníka. Školení je možno domluvit jak v našem sídle firmy, tak i přímo u zákazníka.

Servis

04.jpg

Ke všem strojům poskytujeme záruční i pozáruční servis. Díky proškolenosti našich zaměstnanců řešíme drobné závady přímo u nás, což celý servisní proces značně urychluje.

Reference

PUK D2

"V roce 2012 jsem koupil zařízení PUK D2 a absolvoval školení u firmy Lampert v Německu. Během krátké chvíle, jsme v naší zubní laboratoři ocenili jednoduchou obsluhu s perfektními výsledky. Situace, kdy kovová konstrukce není z různých příčin 100 %, jistě zná každý zubní technik. I frézovaná konstrukce může na sádrovém modelu vypadat úžasně, ale „překvapení“ v ordinaci je věčné."

Radim Strnad, zubní laboratoř Zlín
Více

PUK D2

"Mnoho let provozuji zubní laboratoř o pěti lidech. Před dvěma roky jsem zakoupil u firmy Advantage přístroj pro bodové svařování PUK D2. Hlavním důvodem bylo moje vzrůstající zoufalství při řešení problémů s nedostatky při odlévání konstrukcí větších protetických prací. Především se jednalo o pokroucené konstrukce. Do té doby jsem problém řešil naříznutím, srovnáním a následným opětovným letováním plamenem, což přinášelo radu nezdarů (propálení tenkých struktur, sežehnutí celého okolí a na změnu homogenity kovu jsem raději nemyslel)."

Jiří Friedl, zubní lékař, Písek
Více

PUK D2

"S přístrojem PUK D2 pracuji intenzivně již rok a to v zubní laboratoři s osmi zubními techniky. Jistě si představíte množství prací z kovu, které se za pouhý měsíc vyrobí a také množství chyb, které se přitom objeví (pores, houpavý můstek, potřeba retence, opravy náhrad - přivaření opěrného trnu nebo ramene, zavaření rozříznuté korunky v ordinaci, oprava prasklého skeletu apod.)."

Ing. Jiří Pipota
Více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace