Mikrojemné svařování

Lampert Werktechnik GmbH je jednou z nejznámějších světových firem vyrábějící PUK stroje – špičkové svářečky, založena v roce 2001. Tato populární zařízení pracují na principu mikroplazmového impulsního svařovacího procesu, který je chráněn podle mezinárodních patentových zákonů.

Lampert vyrábí svařovací stroje PUK tak, aby splňovaly široké škály a potřeby různých aplikací a průmyslových odvětví. Mezi základní obory, pro které jsou stroje vyvíjeny, se řadí šperkařský trh, zubní laboratoře a speciálně konfigurované svářečky pro průmyslové aplikace.

PUK – princip a výhody

Princip fungování je úžasně jednoduchý. Plyn Argon chrání svařované místo před oxidací. Elektrický oblouk (energetický tok) vzniká od bodu, kde se elektroda dotýká obráběného předmětu, ve chvíli, kdy se elektroda vertikálně vzdaluje od předmětu nahoru. Průměr svařovaného bodu se pohybuje v rozmezí od 0,3 mm do 3,0 mm. Výsledkem je pak přesné a čisté opracování předmětu.

PUK-5-cover.png

PUK D5

PUK D5 - nejnovější technologie pro jemné dentální svařování!

Více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace