Představení společnosti

Společnost ADVANTAGE-FL.CZ poskytuje kompletní vybavení zlatnických dílen už od roku 2005. V kamenné prodejně i na eshopu si můžete vybrat z kompletního sortimentu zboží, které najde uplatnění v rukou profesionálních zlatníků a šperkařů, nebo hodinářů. Pro český a slovenský trh zastupujeme renomované značky jako GRS, Schultheiss, Busch, Vallorbe, Foredom, Lampert, Jentner a další. V našem showroomu poskytujeme poradenské a konzultační služby, pořádáme workshopy a prezentace nových metod a technik.

Námi dodávané technologie povrchového opracování, které nacházejí široké uplatnění nejen při finální úpravě šperků, jsou hojně využívány hlavně v oblasti průmyslové výroby. V současnosti exkluzivně zastupujeme špičkovou německou firmu OTEC Präzisionfinish GmbH, která dodává kvalitní technologie pro povrchové opracování, jako je odjehlování, broušení nebo leštění a rakouskou společnost s americkým zázemím BRUKER ALICONA, která je světovou jedničkou v oblasti 3D optického měření.


Firemní vzdělávání zaměstnanců společnosti Advantage-fl.cz s.r.o.
Projekt je zaměřen na zvyšování odborné úrovně znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců společnosti Advantage-fl.cz s.r.o. s cílem přizpůsobit úroveň kvalifikace pracovní síly požadavkům trhu práce a vnitřním požadavkům všech zaměstnanců prostřednictvím externího školení v souladu s implementací nových procesů a rozvíjející se společnosti.

Komplexní služby pro naše zákazníky

01.jpg

Návrh projektu

Ať už zařizujete zlatnickou dílnu nebo potřebujete pomoci s určitým krokem v technologickém procesu, vždy jsme schopni Vám poradit a následně vybrat tu nejvhodnější variantu pro daný problém.

02.jpg

Prodej a dodání

Standardně držíme skladem více než 3000 položek, u kterých jsme schopni zajistit téměř okamžitou expedici. U komplikovanějších zařízení nabízíme i instalaci přímo u Vás.

03.jpg

Školení

Samozřejmostí k technologiím, které nabízíme, je i profesionální zaškolení zákazníka. Školení je možno domluvit jak v našem sídle firmy, tak i přímo u zákazníka.

04.jpg

Servis

Ke všem strojům poskytujeme záruční i pozáruční servis. Díky proškolenosti našich zaměstnanců řešíme drobné závady přímo u nás, což celý servisní proces značně urychluje.

Kariéra

Chcete-li pracovat ve firmě, která má jasně dané férové hodnoty, v malém kolektivu lidí, které baví jejich práce, prohlédněte si pozice, které aktuálně hledáme.

Asistent/ka vedoucího prodeje

 

Servisní technik

 

Obchodní zástupce pro ČR

 

Nástup možný dle dohody.

Životopisy včetně motivačního dopisu zašlete na emailovou adresu info@advantage-fl.cz nebo zanechte osobně na adrese prodejny Soukenická 11, Praha 1 či na adrese kanceláří společnosti U Trati 970/38, Praha 10.

Pokud Vám zmíněné pozice nevyhovují, ale přesto byste chtěli svou cestu propojit s tou naší, zašlete nám také svůj životopis – člověk nikdy neví!

Naše vize

Naše vize vychází z potřeb zákazníka. Snažíme se mu maximálně vycházet vstříc, a to jmenovitě v následujících oblastech:

1.jpg

Sortiment

Dodávat širokou škálu produktů, abychom byli schopni pokrýt široké potřeby zákazníka a dodat mu vše, co pro svůj záměr potřebuje.

3.jpg

Kvalita

Nabízet zboží od prověřených dodavatelů a jeho kvalitu neustále přezkušovat.

2.jpg

Technologie

Neustále sledovat nové technologie a nabízet zákazníkovi nejnovější a nejefektivnější řešení.

4.jpg

Služby

Pomáhat zákazníkovi s výběrem zboží, poskytovat odborné poradenství. Zajišťovat to nejrychlejší dodání. Zároveň poskytovat servis všech našich strojů.

Společenská odpovědnost

Ctíme životní prostředí, ve kterém žijeme a chováme se k němu ohleduplně.

Je naší přirozeností zajímat se o potřebné. Naší vizí je jim nadále poskytovat podporu.

Pomáháme

Jsme si je plně vědomi toho, že životy některých lidí kolem nás jsou komplikovány velmi nepříznivými okolnostmi. Proto cítíme jako samozřejmost věnovat část svých zisků na charitativní účely.

Dotýká se nás tíživá situace dětí, které vyrůstají v nejchudších zemích světa a v oblastech ztížených přírodní nebo válečnou katastrofou. Proto podporujeme fond Unicef, který se snaží právě těmto dětem zajistit příznivé podmínky pro život.
Podporujeme spolek Alsa, který pečuje o pacienty s amyotrofickou laterální sklerózou. Jedná se o nemoc, při které většinou v průběhu dvou až pěti let člověk postupně ztrácí schopnost ovládat svaly. Pomáháme těmto pacientům i jejich rodinám alespoň částečně zmírnit jejich tíživou situaci.


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace