Představení společnosti


Společnost Advantage-fl.cz působí na českém trhu od roku 2005. Poskytujeme kompletní vybavení zlatnických dílen, organizujeme školení a semináře a odborné konzultace v oboru zlatnické výroby.

V průmyslovém odvětví našim zákazníkům pomáháme zlepšit kvalitu finálního zpracování. Máme výhradní zastoupení německé společnosti OTEC PRÄZISIONSFINISH GMBH, která vyrábí zařízení pro povrchové úpravy jako jsou odjehlování, zaoblování hran, vyhlazování povrchů a leštění do vysokého lesku s garancí extrémně přesného opracování. Technologie chráněné průmyslovými patenty umožňují např. hromadný proces omílání drobných dílů s tloušťkou materiálu i pouhých 0,1 mm, vyhlazování a leštění řezných nástrojů a různých tvarově složitých dílců a jsou využívány zejména v automobilovém a leteckém průmyslu, medicíně a šperkařství.
Další exkluzivní zastoupení máme pro špičkovou rakouskou měřící techniku BRUKER ALICONA, která dokáže i přímo ve výrobě opakovaně měřit parametry komponent s přesností na nanometry.
V neposlední řadě pak dodáváme stroje pro mikrojemné obloukové svařování, které jsou hojně využívány nejen v průmyslu, ale i ve šperkařství a dentálním odvětví.

Po dobu našeho působení na českém a slovenském trhu jsme uzavřeli mnoho kontraktů se zahraničními výrobci, abychom našim zákazníkům mohli nabízet stroje a vybavení té nejlepší kvality. Udrželi jsme stejné ceny, jako na zahraničních trzích a navíc našim zákazníkům poskytujeme pohodlí nákupu a kvalitní servis v ČR.


Podnikové vzdělávání zaměstnanců Advantage-fl.cz
Projekt je zaměřený na zvýšení odborné úrovně znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců společnosti Advantage-fl.cz s.r.o. s cílem dosáhnout souladu kvalifikační úrovně pracovní síly s požadavky trhu práce a s interními požadavky kladenými na všechny zaměstnance formou zajištění externího vzdělávání v souladu s implementací nových procesů a rozvíjející se společností.

Komplexní služby pro naše zákazníky

01.jpg

Návrh projektu

Ať už zařizujete zlatnickou dílnu nebo potřebujete pomoci s určitým krokem v technologickém procesu, vždy jsme schopni Vám poradit a následně vybrat tu nejvhodnější variantu pro daný problém.

02.jpg

Prodej a dodání

Standardně držíme skladem více než 3000 položek, u kterých jsme schopni zajistit téměř okamžitou expedici. U komplikovanějších zařízení nabízíme i instalaci přímo u Vás.

03.jpg

Školení

Samozřejmostí k technologiím, které nabízíme, je i profesionální zaškolení zákazníka. Školení je možno domluvit jak v našem sídle firmy, tak i přímo u zákazníka.

04.jpg

Servis

Ke všem strojům poskytujeme záruční i pozáruční servis. Díky proškolenosti našich zaměstnanců řešíme drobné závady přímo u nás, což celý servisní proces značně urychluje.

Kariéra

Chcete-li pracovat ve firmě, která má jasně dané férové hodnoty, v malém kolektivu lidí, které baví jejich práce, prohlédněte si pozice, které aktuálně hledáme.

Asistent/ka vedoucího prodeje

 

Servisní technik

 

Obchodní zástupce pro ČR

 

Nástup možný dle dohody.

Životopisy včetně motivačního dopisu zašlete na emailovou adresu info@advantage-fl.cz nebo zanechte osobně na adrese prodejny Soukenická 11, Praha 1 či na adrese kanceláří společnosti U Trati 970/38, Praha 10.

Pokud Vám zmíněné pozice nevyhovují, ale přesto byste chtěli svou cestu propojit s tou naší, zašlete nám také svůj životopis – člověk nikdy neví!

Naše vize

Naše vize vychází z potřeb zákazníka. Snažíme se mu maximálně vycházet vstříc, a to jmenovitě v následujících oblastech:

1.jpg

Sortiment

Dodávat širokou škálu produktů, abychom byli schopni pokrýt široké potřeby zákazníka a dodat mu vše, co pro svůj záměr potřebuje.

3.jpg

Kvalita

Nabízet zboží od prověřených dodavatelů a jeho kvalitu neustále přezkušovat.

2.jpg

Technologie

Neustále sledovat nové technologie a nabízet zákazníkovi nejnovější a nejefektivnější řešení.

4.jpg

Služby

Pomáhat zákazníkovi s výběrem zboží, poskytovat odborné poradenství. Zajišťovat to nejrychlejší dodání. Zároveň poskytovat servis všech našich strojů.

Společenská odpovědnost

Ctíme životní prostředí, ve kterém žijeme a chováme se k němu ohleduplně.

Je naší přirozeností zajímat se o potřebné. Naší vizí je jim nadále poskytovat podporu.

Pomáháme

Jsme si je plně vědomi toho, že životy některých lidí kolem nás jsou komplikovány velmi nepříznivými okolnostmi. Proto cítíme jako samozřejmost věnovat část svých zisků na charitativní účely.

Dotýká se nás tíživá situace dětí, které vyrůstají v nejchudších zemích světa a v oblastech ztížených přírodní nebo válečnou katastrofou. Proto podporujeme fond Unicef, který se snaží právě těmto dětem zajistit příznivé podmínky pro život.
Podporujeme spolek Alsa, který pečuje o pacienty s amyotrofickou laterální sklerózou. Jedná se o nemoc, při které většinou v průběhu dvou až pěti let člověk postupně ztrácí schopnost ovládat svaly. Pomáháme těmto pacientům i jejich rodinám alespoň částečně zmírnit jejich tíživou situaci.


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace