Průmysl

VUT-Stojni.png
jihostroj.JPG
koh-i-noor.jpg
Masam-logo-01.jpg
ionbond.jpg
Guhring.jpg
STROJ-stvorec-fakulta-s-pozadim-biele-01.png
FST-cmyk.png
bosch.jpeg
zbrojovka.PNG
SHM.png
narex.png
DORMER-PRAMET-logo-color.png
TESCAN-logo-2.png
SQS.png
K-tool.jpg

Zlatnické potřeby

Microscope MEIJI EMZ-5

esterstyl.JPG

"Dokonalá a přesná zlatnická práce na světové úrovni se nedá provádět bez pomoci mikroskopu a to z jednoho prostého důvodu. Zkrátka na to co děláte, nevidíte. Pokud potřebujete vidět na detail, kde je potřeba pracovat s přesností setiny milimetru, tak si daný výrobek musíte zvětšit až 22 krát. A právě to mi umožňuje mikroskop MEIJI EMZ-5."

Marek Odstrčil, zlatník-klenotník
Více

Optická sestava GRS

logo-prsteny-zabka-500x466.png

"Protože už nejsem nejmladší, léta se samozřejmě podepisují jak na zhoršení zraku, tak na bolesti v zádech. Musím proto zmínit skvělého pomocníka, který mi v tomto směru neocenitelně pomohl - mikroskop MEIJI EMZ-5 se stojanem ACROBAT."

Jiří Ulrich, zlatník
Více

PUK 5

P.Dvorak-nausnice-Titan-Aluminium-CZ.Granat-300dpi-15x15cm.jpg

Svářecí PUK technika a technologie otvírá dveře nové kreativitě mnoha oborům zpracovávajících kovy. Osobně pracuji s PUK svářením 11 let a stále objevuji nové možnosti využití technické i výtvarné kapacity přístroje PUK 5.

Petr Dvořák, šperkař
Více

Zdravotnictví

PUK D2

"V roce 2012 jsem koupil zařízení PUK D2 a absolvoval školení u firmy Lampert v Německu. Během krátké chvíle, jsme v naší zubní laboratoři ocenili jednoduchou obsluhu s perfektními výsledky. Situace, kdy kovová konstrukce není z různých příčin 100 %, jistě zná každý zubní technik. I frézovaná konstrukce může na sádrovém modelu vypadat úžasně, ale „překvapení“ v ordinaci je věčné."

Radim Strnad, zubní laboratoř Zlín
Více

PUK D2

"Mnoho let provozuji zubní laboratoř o pěti lidech. Před dvěma roky jsem zakoupil u firmy Advantage přístroj pro bodové svařování PUK D2. Hlavním důvodem bylo moje vzrůstající zoufalství při řešení problémů s nedostatky při odlévání konstrukcí větších protetických prací. Především se jednalo o pokroucené konstrukce. Do té doby jsem problém řešil naříznutím, srovnáním a následným opětovným letováním plamenem, což přinášelo radu nezdarů (propálení tenkých struktur, sežehnutí celého okolí a na změnu homogenity kovu jsem raději nemyslel)."

Jiří Friedl, zubní lékař, Písek
Více

PUK D2

"S přístrojem PUK D2 pracuji intenzivně již rok a to v zubní laboratoři s osmi zubními techniky. Jistě si představíte množství prací z kovu, které se za pouhý měsíc vyrobí a také množství chyb, které se přitom objeví (pores, houpavý můstek, potřeba retence, opravy náhrad - přivaření opěrného trnu nebo ramene, zavaření rozříznuté korunky v ordinaci, oprava prasklého skeletu apod.)."

Ing. Jiří Pipota
Více

Napsali o nás

Klenotník hodinář

František Holub a jeho zlatnický sen

Více

Klenotník hodinář

Technologie pro kreativitu - svařovací zařízení PUK

Více

Klenotník hodinář

Nepostradatelný pomocník při zlatničině: mikroskop

Více

Strojírenství

Vzrůstající nároky na finální povrchovou úpravu

Více

Hodnocení zákazníků

„Super obchod,velky vyber zbozi,rychle dodani!“

Ověřený zákazník, před 11 měsíci

„Ochota ,rychlost vybavenia objednavky ,ked zavolam osobne aby som sa poradil o objednavanej veci nieje ziadny problem poradit.“

S.Jozef, před 4 lety

„Sú to profíci , ktorých poznám už roky , ktorí to čo robia , robia radi a potom je to vidno všade .“

Ověřený zákazník, před 3 lety
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace