Průmysl

VUT-Stojni.png
jihostroj.JPG
koh-i-noor.jpg
Masam-logo-01.jpg
ionbond.jpg
Guhring.jpg
STROJ-stvorec-fakulta-s-pozadim-biele-01.png
FST-cmyk.png
bosch.jpeg
zbrojovka.PNG
SHM.png
narex.png
DORMER-PRAMET-logo-color.png
TESCAN-logo-2.png
SQS.png
K-tool.jpg

Zlatnické potřeby

Microscope MEIJI EMZ-5

esterstyl.JPG

"Dokonalá a přesná zlatnická práce na světové úrovni se nedá provádět bez pomoci mikroskopu a to z jednoho prostého důvodu. Zkrátka na to co děláte, nevidíte. Pokud potřebujete vidět na detail, kde je potřeba pracovat s přesností setiny milimetru, tak si daný výrobek musíte zvětšit až 22 krát. A právě to mi umožňuje mikroskop MEIJI EMZ-5."

Marek Odstrčil, zlatník-klenotník
Více

Optická sestava GRS

logo-prsteny-zabka-500x466.png

"Protože už nejsem nejmladší, léta se samozřejmě podepisují jak na zhoršení zraku, tak na bolesti v zádech. Musím proto zmínit skvělého pomocníka, který mi v tomto směru neocenitelně pomohl - mikroskop MEIJI EMZ-5 se stojanem ACROBAT."

Jiří Ulrich, zlatník
Více

PUK 5

P.Dvorak-nausnice-Titan-Aluminium-CZ.Granat-300dpi-15x15cm.jpg

Svářecí PUK technika a technologie otvírá dveře nové kreativitě mnoha oborům zpracovávajících kovy. Osobně pracuji s PUK svářením 11 let a stále objevuji nové možnosti využití technické i výtvarné kapacity přístroje PUK 5.

Petr Dvořák, šperkař
Více

Zdravotnictví

PUK D2

"V roce 2012 jsem koupil zařízení PUK D2 a absolvoval školení u firmy Lampert v Německu. Během krátké chvíle, jsme v naší zubní laboratoři ocenili jednoduchou obsluhu s perfektními výsledky. Situace, kdy kovová konstrukce není z různých příčin 100 %, jistě zná každý zubní technik. I frézovaná konstrukce může na sádrovém modelu vypadat úžasně, ale „překvapení“ v ordinaci je věčné."

Radim Strnad, zubní laboratoř Zlín
Více

PUK D2

"Mnoho let provozuji zubní laboratoř o pěti lidech. Před dvěma roky jsem zakoupil u firmy Advantage přístroj pro bodové svařování PUK D2. Hlavním důvodem bylo moje vzrůstající zoufalství při řešení problémů s nedostatky při odlévání konstrukcí větších protetických prací. Především se jednalo o pokroucené konstrukce. Do té doby jsem problém řešil naříznutím, srovnáním a následným opětovným letováním plamenem, což přinášelo radu nezdarů (propálení tenkých struktur, sežehnutí celého okolí a na změnu homogenity kovu jsem raději nemyslel)."

Jiří Friedl, zubní lékař, Písek
Více

PUK D2

"S přístrojem PUK D2 pracuji intenzivně již rok a to v zubní laboratoři s osmi zubními techniky. Jistě si představíte množství prací z kovu, které se za pouhý měsíc vyrobí a také množství chyb, které se přitom objeví (pores, houpavý můstek, potřeba retence, opravy náhrad - přivaření opěrného trnu nebo ramene, zavaření rozříznuté korunky v ordinaci, oprava prasklého skeletu apod.)."

Ing. Jiří Pipota
Více

Napsali o nás

Klenotník hodinář

František Holub a jeho zlatnický sen

Více

Klenotník hodinář

Technologie pro kreativitu - svařovací zařízení PUK

Více

Klenotník hodinář

Nepostradatelný pomocník při zlatničině: mikroskop

Více

Strojírenství

Vzrůstající nároky na finální povrchovou úpravu

Více

Hodnocení zákazníků

„Jsem maximálně spokojen a rád se budu vracet.“

Ověřený zákazník, před rokem

„Doporucujem“

Ověřený zákazník, před 4 lety

„Zbozi je kvalitni,cistici lazne na sperky super a rychlost dodani balikem taky super ,muzu jen doporucit :-)“

Ověřený zákazník, před rokem
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace